מייסד המשרד, מייצג קורבנות עוקץ במקרקעין, חברות וקריפטו

עו"ד גיא סרוסי מנהל את המחלקה האזרחי מסחרית – בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) תואר שני בממשל (LL.M) המרכז הבינתחומי. עו"ד גיא סרוסי מכהן כנשיא (משותף) ועדת מטבעות קריפטוגרפים במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין ובנוסף מכהן כסגן יו"ר ועדת ליטיגציה וחבר פורום הוצאה לפועל בלשכת עורכי הדין.

לעו״ד סרוסי ידע עשיר ומקיף במשפט המסחרי והתמחות ספציפית בתיקי עוקץ ונוכלות- במקרקעין, חברות ובעלי מניות. עו"ד ידוע כאגרסיבי ונחוש, מה שמסייע לפרון סכסוכים עסקיים במהירות, אף בטרם הם מגיעים לבית המשפט או בשלב מוקדם מאוד של התיק..
לעו״ד סרוסי נסיון משמעותי בהופעה בפני בית המשפט, כשלא אחת הוא נדרש לייצג בסכסוכים מסחריים מורכבים מאוד.

מקרקעין, מטבעות דיגיטליים, הוצאה לפועל ופשיטות רגל

מקרקעין– לעו"ד סרוסי נסיון עשיר בייצוג בעסקאות מקרקעין, והוא וצוותו מייצגים הן בעסקות למכירה או קניית דירת מגורים והן בפרויקטים מורכבים כמו תמ"א 38, פינוי בינוי והשבחה.

מטבעות דיגיטליים– לאור הביקוש מצד לקוחותינו בשנה האחרונה נפתחה במשרדינו מחלקת מטבעות דיגיטליים וקריפטו. המחלקה מלווה עסקאות במטבעות קריפטו ועו"ד סרוסי מייצג בתיקי עוקץ והונאה במטבעות דיגיטליים שנפוצים מאוד בענף זה. משרדינו פורסם  בעיתון ישראל היום כאחד המשרדים הראשונים בישראל שמקבל תשלום שכר טרחה במטבע הביטקוין.

הוצאה לפועל ופשיטות רגל– לעו"ד סרוסי ניסון עשיר בייצוג בהוצאה לפועל, הן מצד הזוכים והן מצד החייבים. מחלקת חדלות הפרעון במשרדינו מתמידה במשימתה להוציא חייבים לחיים חדשים בין אם במסגרת הסדרים בהוצאה לפועל ובין בהליכי פשיטת רגל. מכתבי התודה הפרושים במשרדינו, יעידו על מאות לקוחות אותם עו״ד סרוסי הוציא לחיים חדשים.

עוד גיא סרוסי מכהן כנשיא (משותף) ועדת מטבעות קריפטוגרפים במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין.

עורך דין גיא סרורי

עו"ד אמנון סמרה

ראש מחלקת המסים

עו"ד סמרה עומד בראש מחלקת המסים במשרדנו ומביא איתנו נסיון רחב בתחום המיסוי האזרחי.

לעו"ד סמרה נסיון של 10 שנים בפרקליטות האזרחית מחלקת מסים במחוז תל אביב. במסגרת תפקידו ייצג את רשות המסים על אגפיה השונים באופן יומיומי בבית המשפט המחוזי ובועדות הערר של מס שבח.
לאחר מכן פתח פרקטיקה עצמאית בכל תחומי המיסוי האזרחי לרבות מס הכנסה, מס שבח, מע"מ, הליכי גילוי מרצון, תובענות ייצוגיות נגד רשות המסים ומטבעות קריפטוגרפיים.

לעו"ד סמרה מומחיות ייחודית בייצוג נישומים מול רשות המסים בערכאות השונות, משלב ההשגה, דרך ערעור לבית המשפט המחוזי ועד לבית המשפט העליון.

תחת מחלקת המיסוי בראשותו של עו"ד סמרה מטפל משרדנו בהיבטי מיסוי שונים בתחום האזרחי, המקרקעין והמטבעות הדיגיטליים.א

עו

עו"ד גיא יקותיאל

ראש מחלקת המקרקעין

עו"ד גיא יקותיאל עומד בראש מחלקת המקרקעין במשרדנו תחתיה מטפל משרדנו בעסקאות שונות ומגוונות.

עו"ד יקותיאל מתמחה בעסקאות מקרקעין משנת 2009. נסיונו העשיר של עו"ד יקותיאל מאפשר למשרד לטפל בעסקאות של מכירה וקנייית דירה, יזמויות תמ"א 38, נכסים מסחריים, בניינים, קרקעות ויזמויות שונות. מחלקת המקרקעין בראשותו של עו"ד יקותיאל מטפלת במגוון העסקאות על כל היבטיהן, ומלווה את הלקוח החל מתהליך הרכישה הטרום חוזי ועד לרישום הנכס בטאבו או במנהל.

עו"ד יקותיאל מטפל בעסקאות מורכבות מאוד לא אחת כמו פרויקטים של פינוי בינוי המאכלסים מאות דיירים, כינוסי נכסים של יורשים ועסקאות מסחריות הדורשות מומחיות.

תחת מחלקת המקרקעין בראשותו של עו"ד יקותיאל, מהווה המשרד בית ומעטפת ללקוח בכל שלבי העסקה.

עורך דין גיא יקותיאל

הלקוחות שלנו עושים איתנו דרך. בשורה התחתונה, מקסימום תוצאות.