דיני-חברות - משרד עורכי דין גיא סרוסי

דיני חברות

משרדנו מלווה עסקים וחברות מובילות במשק הישראלי. הסכמי מייסדים, הסכמים עם עובדים, הסכמים עם משקיעים והסכמים בין חברתיים הם רק חלק מהמערכת ההסכמית אליה נדרשת חברה שקמה.

הליווי המשפטי של משרדנו כולל ליווי מלא החל מיום הקמת החברה ועד ליצירת הכנסות, התקשרות עם ספקים, יבוא סחורה, יצוא והתקשרות עם לקוחות בינלאומיים. אנו שמים לנו לדגש ללוות ולאבטח משפטית את החברות אותן אנחנו מייצגים בין לקוחותינו בהתאם לרגולציות מתאימות בתחום עיסוקן ובהתאם לחוק הרלוונטי לעסקיהן.

דיני חברות - משרד עורכי דין גיא סרוסי

משרדנו מלווה חברות בסדרי גודל משמעותיים, ובמהלכו אנו כוללים את מחזור החיים השלם של התאגיד, כמו גם נושאים הקשורים לבעלי המניות, הסדרת מערכות היחסים בין הבעלי המניות, ליווי בעלי מניות בסכסוכים ביניהם, ממשל תאגידי וענייני ציות, כמו גם הליכי פירוק בהם משרדינו מצטיין כמו בתיק אלדד פרי נדל"ן.

גישתו של עו"ד גיא סרוסי מיום הקמת המשרד הינה להוות ONE STOP SHOP ללקוחותינו ומכאן שאנו מהווים בית בכל ענפי המשפט המחסרי והחברות ללקוחותינו- מיסוי מקומי ובינלאומי, ליטיגציה לסכסוכים משפטיים ודיני עבודה.

אנו שמחים לייצג את לקוחותינו בצמתים מרכזיים של עסקיהם, בין אם בתחילת פעילות, ובין אם בהרחבת הפעילות לשווקים ולקוחות נוספים. לקוחותינו יעידו על הליווי האחראי והמסור של צוות המשרד בראשותו של עו"ד גיא סרוסי.

משרד עורכי דין גיא סרוסי מומחה בדיני חברות ותאגידים

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו  053-625-8969
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

תביעה אזרחית בתחום המיסים

תביעה אזרחית היא בהגדרתה הכללית תביעה משפטית הקשורה לתחומי המשפט האזרחי, אשר כולל בתוכו שלל תחומים ונושאים משפטיים המוגדרים אזרחיים ומסדירים סיטואציות וקשרים בין בני

קרא עוד »

פירוק שיתוף במקרקעין

פירוק שיתוף במקרקעין – כך תעשו זאת נכון אתם מעוניינים לפרק את השותפות שלכם בנכס המקרקעין, אך השותף שלכם מתנגד לכך? לפניכם כל המידע בנושא

קרא עוד »