ערוך דין לתובענות ייצוגיות

תובענות ייצוגיות

תובענה ייצוגית היא תביעה במשפט אזרחי שבה אדם יחיד תובע בשם קבוצה. התובענה הייצוגית מבוססת על מקרים בהם ישנם נפגעים רבים, אך לכל אחד מהם נגרם נזק קל ולכן לא כדאי לכל אחד מהנפגעים להגיש תביעה (עקב העלויות והטרחה הכרוכים בכך). התובענה הייצוגית מאפשרת לתובע הייצוגי (שהוא חלק מקבוצת הנפגעים) לתבוע בשם הקבוצה כולה ולקבל פיצוי מוגדל מיוחד עבור טרחתו. התובענה הייצוגית מאפשרת לנהל הליך משפטי שלא היה יוצא לפועל אם על כל אחד מהנפגעים היה לייצג את עצמו. בנוסף, היא חוסכת הוצאות התדיינות ועלויות מנהליות כיוון שמספר רב של תביעות מקובצות להליך אחד. משרדנו מוביל תיקים מתוקשרים רבים בייצוג תובעים בתובענות ייצוגיות, במגוון תחומים: תביעות צרכניות, תביעות ספאם, בתחום איכות הסביבה ועוד.

בין תביעותינו המוכרות:

עו"ד גיא סרוסי, ממגישי התביעה הייצוגית נגד חברת הליסינג ליס פור יו

בכתב הבקשה לתביעה ייצוגית כנגד חברת ליס פור יו נטען כי חברת הליסינג וההשכרה חייבה לקוחות בימי שכירות, הוצאות טיפולים ותיקונים שלא כדין. החברה: "לומדים את הבקשה וכתב התביעה ונגיב בדרכים המקובלות"

עורך דין גיא סרוסי, ממגישי התביעה הייצוגית נגד חברת הליסינג ליס פור יו

עו״ד גיא סרוסי איפה הכסף? עוד רוכשים בפרויקטים של פרי נדל"ן טוענים לשימוש בכספי נאמנות

מתוך כתבה שפורסמה בדה מרקר, 29.9.20

אם יש לך רעיון תביעה ייצוגית נשמח לקדם אותה יחדיו. חשוב לציין כי בתביעות ייצוגיות שכר הטרחה משולם לעורך הדין המייצג על חשבון הנתבעים. התובע לא נדרש לשאת בעלויות עורך הדין ולכן יש לו תמריץ לתבוע את החברה המפרה.

 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו אם נחשפתם לעוולה של חברה גדולה כזו או אחרת, גם אם נפגעתם בסכום קטן יחסית, ומכאן כבר נבחם האם יש באפשרותכם להגיש תביעה ייצוגית בעניין. 

משרדנו מוביל תיקים מתוקשרים רבים בייצוג תובעים בתובענות ייצוגיות

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו  053-625-8969

מאמרים נוספים

גילוי מרצון

מהו הליך גילוי מרצון? הליך הגילוי מרצון הינו הליך המתנהל מול רשות המיסים ומס הכנסה במטרה להסדיר את דיווחי הנישום וחבות המס שלו במקרים בהם

קרא עוד »