מייסד המשרד, נשיא (משותף) ועדת מטבעות קריפטוגרפים במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין מתמחה בתיקי עוקץ בעלי היקף רחב, מטבעות קריפטוגרפים ומיסים.

עו"ד גיא סרוסי פיתח התמחות ייחודית במטבעות דיגיטליים, בלוקצ'יין, וחברות מבוזרות.

עוד" סרוסי מנהל תקשורת רציפה מול הבנקים בישראל, כשמשרדנו אחראי לאחת מהנזלות הביטקוין הגדולות בישראל (כמעט 3 מיליון דולר)- כסף שכנכנס למערכת הבנקאית בישראל בצורה ישירה, שמקורו ברווחים ממטבעות קריפטוגרפים.

עו"ד סרוסי מייעץ לחברות, מרצה בכנסים משמעותיים,  לוקח חלק פעיל בפרויקט ביטקוין בדקה ומעביר הדרכות וקורסים בנושא. בין שותפינו לעשייה בתחום- מכללת פסגות וזירת המסחר במטבעות קריפטוגרפים Bit2C.

מטבעות דיגיטליים, תיקי עוקץ משמעותיים, ומיסים

מטבעות דיגיטליים–  מחלקת הקריפטו במשרדנו היא אחת מהמשמעותיות בישראל. עו"ד סרוסי מלווה משקיעים פרטיים להכנסת הרווחים  ממטבעות קריפטוגרפים (ביטקוין איתריום ומטבעות נוספים ) לבנק ועושה זאת בהצלחה יתרה.  

משרדנו מלווה משקיעים פרטיים גם מול רשות המיסים- הליכי גילוי מרצון, דיווחים לרשות המיסים על רווחים ממטבעות קריפטוגרפים והליכי מיסוי מורכבים. הדבר רלוונטי במיוחד למשקיעים שרוצים לבצע הנזלה של כספי הקריפטו בבנק לצורך תשלום כספי מיסים (אותם ניתן לשלם רק מחשבון בנק ישראלי).

משרדנו מלווה גם חברות ועסקים בעולם הקריפטו ומייעץ תדיר לפרויקטים שונים בעולמות הקריפטו. עו"ד סרוסי מלווה כמה מהפרויקטים המשמעותיים בעולם ה-NFT, וה-EXCHANGE.

לאחרונה התחיל משרדנו בליווי של עסקים ברי קיימא בפרויקטי NFT למטרות שיווקיות (רשתות אופנה מובילות, רשתות מזון) שהבינו את הפוטנציאל העסקי הגלום במכשיר מסוג זה.

תיקי עוקץ וסכסוכים מסחריים- למשרדנו התמחות ייחודית בתיקי עוקץ במקרקעין וחברות, ובסכסוכים מסחריים. עו"ד סרוסי מייצג מאות מנפגעי חברת פרי נדל"ן, ענבל אור, תכלת נדל"ן, ואילן מיכאלי. עו"ד סרוסי מופיע תדיר בבית המשפט ומשימתו ושליחותו הגדולה היא החזרת הכספים לקורבנות עוקץ לאחר שנפגעו.

מיסים- משרדנו נחשב כמוביל בתחום המיסוי, בפרט מטבעות קריפטוגרפים, מס הכנסה, מס שבח, מע"מ, הליכי גילוי מרצון, ותובענות ייצוגיות נגד רשות המיסים.

משרדנו מתגאה בקביעת הישגים עבור לקוחות המשרד מול רשות המיסים- הן ישירות והן בבתי המשפט. למשרדנו התמחות ייחודית במיסוי מטבעות קריפטוגרפים וביטקוין, המשתלבת ישירות עם השירותים השונים של משדרנו בתחום.

_MGL6462

עו"ד איתי פיינה

שותף מנהל מחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית

עו"ד איתי פיינה מביא איתו מעל 17 שנים של ניסיון בייצוג משפטי בעולם הנדל"ן על כל ענפיו. החל מייצוג במכירת דירה, קניית דירה, ייצוג ברכישת דירה מקבלן, ייצוג קבלנים ובשנים האחרונות, מאז 2016- התחדשות עירונית.

תמ"א 38 על סוגיה, פינוי בינוי- בכולם מייצג עו"ד איתי פיינה ומביא לסיום פרויקטים בהצלחה.

לעו״ד ונוטריון איתי פיינה תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

בתפקידיו הציבוריים משמש עו"ד פיינה כממלא מקום יו"ר ועדת התחדשות עירונית מחוז מרכז ומקדם רבות את התחום מבחינה רגולטורית וציבורית בארץ.

ניסיונו הרב של עו"ד איתי פיינה בעולם המקרקעין וההתחדשות העירונית נותן יתרון משמעותי מאוד למשרד עו"ד סרוסי ושות'.
ניתן להגיד בפה מלא כי אין סוג של עסקת מקרקעין שלא עברה תחת ידיו של עו"ד איתי פיינה, כשהוא מייצג הן רוכשים פרטיים, הן יזמים, הן קבלנים והן ועדים של בניינים לקראת התחדשות עירונית.

עו"ד איתי פיינה השלים עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בישראל, ביניהם כמה מהערים הגדולות בישראל:
בת-ים, בהוד השרון, תל-אביב חולון.

את מחלקת המקרקעין במשרדנו מוביל עו"ד איתי פיינה יחד עם צוותו, הכולל- שמאים, אדריכלים, מודדים ואנשי מקצוע נוספים- כולם יחד כדי להביא את התוצאה הנכונה והרצויה עבור הרוכשים, המוכרים או הדיירים.

IMG-20220509-WA0028

עו"ד אמנון סמרה

ראש מחלקת המסים

עו"ד סמרה עומד בראש מחלקת המסים במשרדנו ומביא איתנו נסיון רחב בתחום המיסוי האזרחי.

לעו"ד סמרה נסיון של 10 שנים בפרקליטות האזרחית מחלקת מסים במחוז תל אביב. במסגרת תפקידו ייצג את רשות המסים על אגפיה השונים באופן יומיומי בבית המשפט המחוזי ובועדות הערר של מס שבח.
לאחר מכן פתח פרקטיקה עצמאית בכל תחומי המיסוי האזרחי לרבות מס הכנסה, מס שבח, מע"מ, הליכי גילוי מרצון, תובענות ייצוגיות נגד רשות המסים ומטבעות קריפטוגרפיים.

לעו"ד סמרה מומחיות ייחודית בייצוג נישומים מול רשות המסים בערכאות השונות, משלב ההשגה, דרך ערעור לבית המשפט המחוזי ועד לבית המשפט העליון.

תחת מחלקת המיסוי בראשותו של עו"ד סמרה מטפל משרדנו בהיבטי מיסוי שונים בתחום האזרחי, המקרקעין והמטבעות הדיגיטליים.

עו"ד גיא יקותיאל

מחלקת המקרקעין וההתחדשות העירונית

עו"ד גיא יקותיאל מתמחה בעסקאות מקרקעין של רוכשים מוכרים, קבלנים, יזמים וכומבן התחדשות עירונית..
עו"ד יקותיאל מסייע לעו"ד איתי פיינה במחלקת המקרקעין הענפה של משרדנו ותורם מניסיונו רב השנים- 13 בדיוק.

עו"ד יקותיאל מתמחה בעסקאות מקרקעין משנת 2009. נסיונו העשיר של עו"ד יקותיאל מאפשר למשרד לטפל בעסקאות של מכירה וקנייית דירה, יזמויות תמ"א 38, נכסים מסחריים, בניינים, קרקעות ויזמויות שונות. מחלקת המקרקעין בראשותו של עו"ד יקותיאל מטפלת במגוון העסקאות על כל היבטיהן, ומלווה את הלקוח החל מתהליך הרכישה הטרום חוזי ועד לרישום הנכס בטאבו או במנהל.

עו"ד יקותיאל מטפל בעסקאות מורכבות מאוד לא אחת כמו פרויקטים של פינוי בינוי המאכלסים מאות דיירים, כינוסי נכסים של יורשים ועסקאות מסחריות הדורשות מומחיות.

תחת מחלקת המקרקעין בראשותו של עו"ד יקותיאל, מהווה המשרד בית ומעטפת ללקוח בכל שלבי העסקה.

עורך דין גיא יקותיאל