wines-1761613__340

השקעות נדל"ן באירופה לבעלי אזרחות אירופאית

השקעות נדל"ן באירופה, למי זה מתאים ולמי לא? נסביר מה אפשר לעשות כדי למזער את הסיכונים והיכן נכנסת לתמונה אזרחות זרה, שיש לחלק מהרוכשים. כל מה שרציתם לדעת, כדי לא לשים את הכסף שלכם על קרן הצבי.

לא למהר, תמיד להיזהר

בעידן הגלובלי, קל מאוד למצוא הבטחות ברשת, מכאן ועד הודעה חדשה. כולם מבטיחים לכם את ההשקעה הבאה ואת סיפור ההצלחה הבא. קבלו עובדה – אזרחות אירופאית הפכה זמינה יחסית לישראלים, בגלל תקנות שהתקבלו במדינות כגון ספרד או פורטוגל. זו אזרחות שעוזרת לבצע השקעות יותר בקלות, אבל האם זאת אומרת שבין רגע, הפכו השקעות נדלן באירופה למכרה זהב? קיימות בהחלט השקעות טובות, אפילו מצוינות, אבל קבלו טיפ חשוב, לא למהר מדי ותמיד להיזהר. אגב, עסקאות נדל"ן תמיד מחייבות משנה זהירות, בארץ וגם בחו"ל. תוכלו לשאול את נפגעי ענבל אור וקבוצות רכישה דומות, שפעלו בחוסר אחריות, חוסר שקיפות והכל על הגב של הרוכשים.

איך להשקיע בנדל"ן בלי להסתבך?

לצורך השקעה בנדל"ן באירופה חייבים להיות מוכנים ללמוד את השוק. לא כל אירופה נראית אותו הדבר ולא כל מדינה נידחת היא הדבר החם הבא. שימו לב לא להתעסק רק בהשוואות. אם הציעו לכם השקעה בנדל"ן במחיר שנראה הרבה יותר נמוך מאשר בישראל, זה עדיין לא אומר שום דבר. רמות המחירים בכל מדינה הן אחרות וצריך להשוות בין מחירי נכסים דומים, בארץ המעניינת אתכם. וכדי להשקיע בלי להסתבך, חשוב להתייעץ עם עורך דין שמבין את השוק המקומי. תמיד צריך לוודא מי רשום כבעל הנכס, אין מבצעים את העברת הבעלות וכן האם יש חובות מסוימים לבעלי נכסים, כגון מיסים מדינתיים או מקומיים, שמשפיעים על מחיר הרכישה.

לקנות בלי לטוס, כדאי?

משקיעי נדל"ן בחו"ל עשויים לנקוט בגישה של רכישה מרחוק. כלומר, הם מסמיכים מישהו שיטפל עבורם בכל הרכישה. אבל, צריך להביא בחשבון שרכישת נדל"ן בלי לראות אותו בעיניים זה פתח לצרות. לא חייבים להיות מומחה נדל"ן בשביל להסתובב קצת בשכונה, לראות את הסביבה, להרגיש את האטמוספרה. וכמובן, אלף תמונות לא יצליחו לספר עד הסוף את הסיפור של הנכס. כדאי מאוד לבדוק את הנכס, לבדוק אם הסביבה רועשת או שקטה, להתרשם האם זהו אזור מתוייר או שכונת מגורים או שיש קרבה לתעשייה. רק אם יש לכם אמון מלא במתווך או בחברת הנכסים, רכישה מרחוק תהיה אפשרות סבירה.

טיפ נוסף למשקיע נדל"ן מתחיל באירופה

אם אתם משקיעים מתחילים, בין אם יש לכם אזרחות אירופאית ובין אם לאו, קבלו עוד טיפ חיוני. חשבו נכון את התשואה – הרבה הבטחות על תשואה לא ריאלית מתרוצצות בשיח הציבורי. הביאו בחשבון לא רק את מחיר הנכס אלא גם עלויות שיפוצים, הוצאות חברת ניהול, אחזקה ומיסוי.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

תביעה אזרחית בתחום המיסים

תביעה אזרחית היא בהגדרתה הכללית תביעה משפטית הקשורה לתחומי המשפט האזרחי, אשר כולל בתוכו שלל תחומים ונושאים משפטיים המוגדרים אזרחיים ומסדירים סיטואציות וקשרים בין בני

קרא עוד »

תובענות ייצוגיות

תובענה ייצוגית היא תביעה במשפט אזרחי שבה אדם יחיד תובע בשם קבוצה. התובענה הייצוגית מבוססת על מקרים בהם ישנם נפגעים רבים, אך לכל אחד מהם

קרא עוד »

פירוק שיתוף במקרקעין

פירוק שיתוף במקרקעין – כך תעשו זאת נכון אתם מעוניינים לפרק את השותפות שלכם בנכס המקרקעין, אך השותף שלכם מתנגד לכך? לפניכם כל המידע בנושא

קרא עוד »