ייצוג משקיעים בקפריסין ויוון

ייצוג משקיעים בקפריסין ויוון

השקעות נדל"ן בקפריסין ויוון

למשרדנו פרקטיקה ייחודית- מזה מספר שנים שאנו מייצגים ומלווים משקיעים ורוכשים המעוניינים לבצע השקעות נדל"ן ביוון או קפריסין, וכן לקוחות המעוניינים לבצע רילוקיישן ליוון  או לקפריסין.

מחלקת הנדל"ן הבינלאומי מנוהלת על ידי עו"ד ניר עופר הפועל על ציר יוון-קפריסין, וחש את השטח, הכל עבור ייצוג לקוחותינו, מהשטח עצמו ולא בשלט רחוק.

ואכן, מחלקת הנדל"ן שלנו קצת שונה מנוף מחלקות הנדל"ן הבינלאומי במשרדי עו"ד אחרים.

אנו מצויים בקשר שוטף והדוק עם כל משרדי עורכי הדין ורואי החשבון המובילים בקפריסין וביוון, וכן עם היזמים, הסוכנים והקבלנים המובילים במדינות אלה ובערים הרלוונטיות.

מתוך הבנה שהשקעה ביוון או השקעה בקפריסין דורשות מיומנות ייחודית עבור לקוחותינו הישראלים, יצרנו עבורכם פתרון מלא.

אנו מסייעים באיתור נכס הרלוונטי במיוחד לכל רוכש ורוכש: סוג הנכס הרלוונטי, המיקום הרלוונטי וסכום הרכישה בהתאם לתקציב. כמו כן, אנו מסייעים בייצוג משפטי וכן בייעוץ מיסויי. חבילה שלמה.

מאות לקוחותינו שרכשו נכסים בקפריסין (לרנקה, לימסול, פאפוס המתפתחת ועוד) וביוון (אתונה, סלוניקי, כרתים, מיקונוס ואיים ייחודיים נוספים, יוכלו להעיד על השירות המקיפ (36( מעלות ) אותו הם מקבלים ממשרדנו בבואם להשקיע ברכישת נכס בקפריסין או יוון- איתור הנכס להשקעה בקפריסין או יוון, ליווי מיסויי להשקעה בקפריסין או יין, ליווי משפטי ופתיחת חשבון בנק.

ליווי משקיעי מטבעות קריפטוגרפים להשקעה בקפריסין או יוון

משקיעי קריפטו שרוצים לרכוש נדל"ן בקפריסין וביוון נהנים מיכולת ייחודית של משרדינו לביצוע עסקאות רכישת נדל"ן באמצעות ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפים אחרים.

מחזיקי המטבעות הקריפטוגרפים המגיעים למשרדנו, נתקלים לא אחת בקשיי הנזלה מצד הבנקים בישראל, בין אם הם מחזיקים בביטקוין עוד משנת 2008 ואילך או אפילו משנת 2014 ואילך ובין אם דרישות הבנקים שלהם, מקשות על הנזלת הכספים מזירות המסחר בעולם או מהארנקים בהם נמצאים המטבעות.

בדיוק לשם כך קיימת האופציה להשקיע בקפריסין ויוון באמצעות מטבעות קריפטוגרפים, ואנו יכולים להעיד כי מאז שהתחלנו להנגיש שירות זה למשקיע הקריפטו הנמנים על חוג לקוחותינו, הפכה האפשרות לריאלית ואפקטיבית. על ידי כך באמצעם מבטח עצמו משקיע הקריפטו בנכס נדל"ן, ומגדר את הסיכון.

אם לסכם בפסקה אחת- כמשרד המתמחה בעולמות המסחריים, למשרדנו היכולת להביא ערך מוסף למשקיעים המעוניינים להשקיע בקפריסין או יוון, בליווי משפטי ועסקי מלאו כן באמצעות עו"ד ישראלי ממשרדנו הנמצא עם היד על הדופק באזורים אלה.

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

תחומי התמחות נוספים