נדל"ן בינלאומי קפריסין ויוון

נדל"ן בינלאומי קפריסין ויוון

בשנים האחרונות התפתחה במשרדנו פרקטיקה ייחודית – ייצוג משקיעים ורוכשים המעוניינים לבצע השקעות נדל"ן ביוון או קפריסין, וכן רילוקיישן ליוון  או לקפריסין.

אנו גאים במאות לקוחותינו שרכשו נכסים בקפריסין (לרנקה, לימסול, פאפוס המתפתחת ועוד) וביוון (אתונה, סלוניקי, כרתים, מיקונוס ואיים ייחודיים נוספים).

מחלקת הנדל"ן הבינלאומי מנוהלת על ידי עו"ד ניר עופר הפועל על ציר יוון-קפריסין, וחש את השטח, הכל עבור ייצוג לקוחותינו, מהשטח עצמו ולא בשלט רחוק.

ואכן, מחלקת הנדל"ן שלנו קצת שונה מנוף מחלקות הנדל"ן הבינלאומי במשרדי עו"ד אחרים.

אנו מצויים בקשר שוטף והדוק עם כל משרדי עורכי הדין ורואי החשבון המובילים בקפריסין וביוון, וכן עם היזמים, הסוכנים והקבלנים המובילים במדינות אלה ובערים הרלוונטיות.

מתוך הבנה שהשקעה ביוון או השקעה בקפריסין דורשות מיומנות ייחודית עבור לקוחותינו הישראלים, יצרנו עבורכם פתרון מלא. אנו מסייעים באיתור נכס הרלוונטי במיוחד לכל רוכש ורוכש: סוג הנכס הרלוונטי, המיקום הרלוונטי וסכום הרכישה בהתאם לתקציב. כמו כן, אנו מסייעים בייצוג משפטי וכן בייעוץ מיסויי. חבילה שלמה.

מעבר לכך משקיעי קריפטו שרוצים לרכוש נדל"ן בקפריסין וביוון נהנים מיכולת ייחודית של משרדינו לביצוע עסקאות רכישת נדל"ן באמצעות ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפים אחרים.

אנו מאמינים כי בכל הנוגע להשקעה בנדל"ן בכלל ובטח אם מדובר בהשקעה במדינה מחוץ לישראל, חיוני לערוך מחקר מעמיק, לבקש ייעוץ מומחים ולהישאר מעודכנים בתקנות העדכניות ביותר לפני קבלת החלטות השקעה. אין ספק בפוטנציאל ההשקעה של קפריסין ויוון. עם תכנון קפדני ופרספקטיבה ארוכת טווח, השקעה ביוון או קפריסין יכולה להיות צעד משתלם מאוד.

אז אם אתם רוצים לרכוש נכס ביוון ובקפריסין, ומעוניינים להשיג את העסקה הנכונה ביותר עבורכם, התפורה אישית למידותיכם, אל תהססו לפנות אלינו.

מחלקת הנדלן הבינלאומי שלנו בראשות עו"ד ניר עופר עומדת לרשותכם לכל שאלה. אם אתם רוצים להשקיע ביוון ובקפריסין בביטחון, עשו זאת בידיעה שיש לכם שותפים מסורים לצידכם בכל שלב.

צרו איתנו עכשיו קשר באחת הדרכים הבאות:
1. התקשרו עכשיו למספר 03-6016565 או ישירות לנייד 052-5253237
2. שלחו לנו מייל  guy@sm-lawyers.co.il עם השם והטלפון שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.
3. מלאו את הפרטים כאן בתיבה וניצור איתכם קשר בהקדם.

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

מאמרים נוספים