דיני-חברות - משרד עורכי דין גיא סרוסי

דיני חברות

משרדנו מלווה עסקים וחברות מובילות במשק הישראלי. הסכמי מייסדים, הסכמים עם עובדים, הסכמים עם משקיעים והסכמים בין חברתיים הם רק חלק מהמערכת ההסכמית אליה נדרשת חברה שקמה.

הליווי המשפטי של משרדנו כולל ליווי מלא החל מיום הקמת החברה ועד ליצירת הכנסות, התקשרות עם ספקים, יבוא סחורה, יצוא והתקשרות עם לקוחות בינלאומיים. אנו שמים לנו לדגש ללוות ולאבטח משפטית את החברות אותן אנחנו מייצגים בין לקוחותינו בהתאם לרגולציות מתאימות בתחום עיסוקן ובהתאם לחוק הרלוונטי לעסקיהן.

דיני חברות - משרד עורכי דין גיא סרוסי

משרדנו מלווה חברות בסדרי גודל משמעותיים, ובמהלכו אנו כוללים את מחזור החיים השלם של התאגיד, כמו גם נושאים הקשורים לבעלי המניות, הסדרת מערכות היחסים בין הבעלי המניות, ליווי בעלי מניות בסכסוכים ביניהם, ממשל תאגידי וענייני ציות, כמו גם הליכי פירוק בהם משרדינו מצטיין כמו בתיק אלדד פרי נדל"ן.

גישתו של עו"ד גיא סרוסי מיום הקמת המשרד הינה להוות ONE STOP SHOP ללקוחותינו ומכאן שאנו מהווים בית בכל ענפי המשפט המחסרי והחברות ללקוחותינו- מיסוי מקומי ובינלאומי, ליטיגציה לסכסוכים משפטיים ודיני עבודה.

אנו שמחים לייצג את לקוחותינו בצמתים מרכזיים של עסקיהם, בין אם בתחילת פעילות, ובין אם בהרחבת הפעילות לשווקים ולקוחות נוספים. לקוחותינו יעידו על הליווי האחראי והמסור של צוות המשרד בראשותו של עו"ד גיא סרוסי.

משרד עורכי דין גיא סרוסי מומחה בדיני חברות ותאגידים

תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו  053-625-8969

מאמרים נוספים

מיסים

מחלקת מיסוי במשרד עורך דין גיא סרוסי משרדנו נחשב כמוביל בתחום המיסוי, לרבות מטבעות קריפטוגרפים, מס הכנסה, מס שבח, מע"מ, הליכי גילוי מרצון, ותובענות ייצוגיות

קרא עוד »